Dodano: 22 czerwca 2012 r.

 

WIZZ AIR POLECI Z LUBLINA

Z lubelskiego lotniska polecimy do Luton oraz Oslo. Takie kierunki lotów ogłosiły węgierskie, tanie linie lotnicze Wizz Air, które są pierwszym przewoźnikiem obsługującym Port Lotniczy Lublin.

Loty Wizz Air na trasie Lublin - Londyn-Luton rozpoczną się 18 grudnia (wtorki i soboty), a sprzedaż biletów ruszyła 19 czerwca. Loty na trasie Lublin-Oslo rozpoczną się na początku 2013 roku, a bilety na tę trasę będą dostępne wkrótce. Ceny biletów na trasę Lublin – Londyn-Luton rozpoczynają się już od 75 złotych (bilet w jedną stronę, w tym podatki i najwyższa opłata za rezerwację).

- To historyczny moment. Dziś rozpoczął się kolejny etap, który przybliża nas do oficjalnego otwarcia Portu Lotniczego Lublin. Umowa z liniami Wizz Air, jest dla nas ważnym krokiem, który pokazuje, że marzenie o lotnisku powoli staje się rzeczywistością. Cieszę się, że udało nam się dotrzymać słowa i zgodnie z tym co zapowiadaliśmy, od czerwca zaczynamy budowę siatki połączeń. - mówi Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Port Lotniczy Lublin jest najnowszą pozycją na liście 78 lotnisk w 27 krajach obsługiwanych przez Wizz Air. Lubelskie lotnisko powstaje w rekordowym tempie. To pierwsze lotnisko w powojennej Polsce budowane od podstaw oraz najmłodsze w Europie. Wszystkie prace realizowane są zgodnie z planem. Dlatego termin otwarcia, czyli IV kwartał 2012 roku, nie jest zagrożony.

- Z przyjemnością informujemy o dwóch nowych nisko-kosztowych, dwukierunkowych połączeniach Lublin - Londyn-Luton i Lublin - Oslo. Polska gościnność była szeroko reklamowana w całej Europie w związku z EURO 2012, a tanie loty Wizz Air umożliwiają wykorzystanie tego odnowionego zainteresowania Polską jako znakomitego celu turystyki. Najwierniejszymi klientami Wizz Air są studenci z ograniczonym budżetem. Duża społeczność studencka w Lublinie będzie zadowolona z naszych niskich cen, ułatwiających odwiedziny w domu czy zaproszenie przyjaciół i rodziny, ponieważ nie będą już musieli jechać wiele godzin do Warszawy. Mieszkańcy Lublina i goście tego miasta będą oszczędzać pieniądze przy każdej rezerwacji lotu na wizzair.com”, - powiedział Daniel De Carvalho, Menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

 

 


Dodano: 22 czerwca 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl