Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

   


Dodano: 20 stycznia 2008 r.

 

III TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

 

W sobotę w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej rządzili piłkarze. Piłkarze amatorzy rywalizowali w III Turnieju w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego Krzysztofa Kołtysia w dwóch kategoriach wiekowyc: do trzydziestego roku życia i powyżej trzydziestego roku życia.

W finale w kategorii młodszej ŚNIEGOWCY zwyciężyli 2:1 LAMBADĘ. W meczu o trzecie miejsce DZIECI Z NASZEJ KLASY pokonały po rzutach karnych NIESPODZIANKĘ KAWĘCZYN. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 1:1.Królem strzelców został Krzysztof Pachuta z Lambady, z czteroma trafieniami, a najlepszym bramkarzem został Artur Wielgus ze ŚNIEGOWCÓW.

Zwycięstwem KABARETU STARSZYCH PANÓW - na zdjęciu -  (powyżej 30 –roku życia) zakończył się turniej w halowej piłce nożnej - zawodnicy rywalizowali w systemie każdy z każdym. Drugie miejsce przypadło drużynie KOMENDA POWIATOWA POLICJI JANÓW LUBELSKI, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna TECHNIK JANÓW LUBELSKI.

Królem strzelców został Dariusz Brytan z Kabaretu Starszych Panów, z siedmioma trafieniami na koncie, a najlepszym bramkarzem został Arkadiusz Ksiądz z KPP Janów Lubelski.

Zwycięscy otrzymali okazałe puchary i dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki. Pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczył w imieniu Burmistrza Janowa Lubelskiego Krzysztofa Kołtysia jego zastępca Czesław Krzysztoń (na zdjęciu).

W hali Publicznej Szkoły Podstawowej było wiele emocji, to była udana impreza, którą udało się uświetnić liczną i mocną obsadą. Przyjechał nawet zespół z Stalowej Woli z Podkarpacia, który zdecydowanie podniósł rangę i poziom imprezy. Rywalizacja stała na wyrównanym wysokim poziomie, o czym świadczyły gromkie brawa licznie zgromadzonej widowni. ZAPRASZAMY ZA ROK – ORGANIZATORZY.

Zobacz galerię zdjęć!

Końcowa klasyfikacja:

Kategoria starsza:

1. KABARET STARSZYCH PANÓW,

2. KPP JANÓW LUBELSKI

3. TECHNIK JANÓW LUBELSKI

4. MZK STALOWA WOLA

5. ARMIX

Kategoria młodsza:

1. ŚNIEGOWCY

2. LAMBADA

3. DZIECI Z NASZEJ KLASY

4. NIESPODZIANKA KAWĘCZYN

5. DREAM TEAM

6. NAJLEPSI WE WSI.


Tekst: Ryszard Majkowski

Foto: Łukasz Spryszak

 

Dodano: 20 stycznia 2008 r.

 


 

do góry  do góry


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Kalendarz imprez kulturalnych i sportowych

Kalendarz wystaw - 2007

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006-2009 2008 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI