Dodano: 1 czerwca 2012 r.

 

JANÓW LUBELSKI LAUREATEM „BUSINESS EXCELLENCE”

Gmina Janów Lubelski została laureatem I edycji Programu Promocji Gmin „Business Excellence” w kategorii gmin miejsko - wiejskich oraz gmin przyjaznych inwestorom, którego administratorem jest największa organizacja biznesowa w regionie - Lubelski Klub Biznesu. Program jest realizowany pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana.

Gmina Janów Lubelski w trakcie dwuetapowego konkursu została poddana kompleksowej i fachowej ocenie expertów. W ocenie samorządów brane były pod uwagę: polityka inwestycyjna, promocja i zarządzanie, polityka społeczna i ochrona środowiska, infrastruktura techniczna i okołobiznesowa oraz wskaźniki ekonomiczno – społeczne. Po pomyślnym przebrnięciu kolejnych etapów Gmina Janów Lubelski zakwalifikowała się do ścisłego finału i po otrzymaniu najwyższych ocen znalazła się wśród najbardziej uznanych samorządów województwa.

Wyróżnienie przyznane przez lokalny biznes to docenienie pracy samorządu na rzecz podnoszenia jakości życia mieszkańców i rozwoju gospodarczego na Lubelszczyźnie, a także dowód na to, że Janów Lubelski jest najlepszą z najlepszych gmin województwa Lubelskiego.

Tytuł Laureata Programu Promocji Gmin ”Business Exellence” odebrał Burmistrz Krzysztof Kołtyś, podczas uroczystej Gali Lubelskiego Klubu Buisnesu, która odbyła się 31 maja br. w Hotelu Kmicic w Lublinie.

Gmina wraz z wyróżnieniem otrzymała:

- Kupon o wartości 4 tys. zł do wykorzystania na kampanie reklamową w sieci autobusów MPK Lublin, bon dotyczy spotu 10 cio sekundowego w 50-ciu autobusach przez okres 15 dni. Ważny do 31 sierpnia 2012.

Kupon na szkolenie” Budowanie wizerunku (z sesją coachingowo – netforkingową) przez trzech przedstawicieli Gminy Janów Lubelski.

 

Ponadto, opracowanie założeń strategii obecności w Socjal Media przez specjalistów z Mint Media Spółka sp. z o.o.

Jeden z trzech specjalistycznych systemów informatycznych: system Gospodarka odpadami z serwisem internetowym, System Obsługa Biura, system e Manager

Karnet na szkolenie: „Skuteczne metody promocji podmiotów komercyjnych oraz instytucji samorządowych w nowych mediach”, „Jak zapewnić skuteczną komunikację internetową dla Twojej organizacji?”

 

Tekst i foto: Redakcja

 


Dodano: 1 czerwca 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl