Dodano: 29 maja 2012 r.

 

ZNÓW ZWIEDZALI ZMIENIAJĄCY SIĘ JANÓW

We wrześniu ubiegłego roku, 20-osobowa grupa członków i sympatyków Klubu Oficerów Rezerwy im. gen. Kazimierza Dworaka w Kraśniku przez cały dzień zwiedzała Janów Lubelski i okolice. Tą wizytą byli mocno zachwyceni.

W sobotę, 26 maja ta sama grupa znów zawitała do Janowa. Wprawdzie wycieczka przebiegała trochę dalej, bo na Zamojszczyznę, ale znów wszyscy mieli możliwość zobaczyć i być zaskoczonym, że przez kilka miesięcy tak dużo się zmieniło. Uczestnicy wyjazdu w drodze powrotnej na dłużej zatrzymali się na terenie Parku Rekreacji i Edukacji ZOOM NATURY. Po terenie oprowadzał i o inwestycji opowiadał Czesław Krzysztoń, wiceburmistrz Janowa Lubelskiego.

Szczególne wrażenie na wszystkich wywarł Park Linowy, który wkrótce będzie oddany do użytku. Wszyscy byli tym zachwyceni i stwierdzili, że już w czasie zbliżających się wakacji można tu spędzać przyjemnie każdą chwilę. Po zwiedzeniu budującego się Parku wszyscy udali się do Łążka Garncarskiego, by bliżej poznać twórczość i pracownię garncarską Adama Żelazko.

- Jesteśmy zachwyceni, że w Janowie jest tyle cennych inwestycji. Będziemy tu ciągle sami przyjeżdżać i innych zachęcać do pobytu w Janowie. Tu porządnie można się zrelaksować i wypoczywać - powiedział na zakończenie Mieczysław Lenard, prezes kraśnickiego Klubu.

Tekst i foto:

 

 


Dodano: 29 maja 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl