Dodano: 21 maja 2012 r.

 

WYCIECZKA DO ŁĘCZNEJ

9.05.2012 r. klasa sportowa o profilu lekkoatletycznym wraz z uczniami, którzy godnie reprezentują Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim na arenach sportu szkolnego udała się na mecz I Ligi Piłki Nożnej pomiędzy drużynami GKS Bogdanka Łęczna, a Pogonią Szczecin.

Na spotkanie wybrała się rekordowa reprezentacja kibiców z janowskiego gimnazjum w liczbie 50 osób, którzy kulturalnym dopingiem wspierali drużynę gospodarzy.

Mecz stał na wyrównanym i wysokim poziomie, gdyż obie drużyny ubiegały się o awans do extraklasy, niestety gospodarze ulegli drużynie ze Szczecina 0:1.

Tym razem naszym gimnazjalistom nie udało się zrobić zdjęć z piłkarzami z Łęcznej, którzy po porażce długo nie opuszczali szatni. Na pocieszenie janowskim kibicom pozostało udokumentowanie wyjazdu pamiątkowymi zdjęciami we własnym gronie. Ponadto dwie uczennice z Janowa Katarzyna Bodziuch i Agata Mędrek szczęśliwie łapiąc piłeczki rzucane z boiska wzięły udział w konkursie, który odbył się na środku płyty boiska i wygrały w nim kalendarze oraz karnety do SPA.

Pomimo niesprzyjającej aury i porażki drużyny z Łęcznej uczniowie jak zwykle byli zadowoleni i wyrazili chęć udziału w podobnych wyjazdach na mecze ze sportowych gier zespołowych na wyższych szczeblach rozgrywkowych.

Tekst i foto: M. Lewczuk i G. Sowa - organizatorzy wycieczki.

 

 

 


Dodano: 21 maja 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl