Dodano: 20 kwietnia 2012 r.

 

BURMISTRZ JANOWA MENEDŻEREM REGIONU

Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś, rywalizując z włodarzami 213 gmin Lubelszczyzny, został drugim w województwie Samorządowym Menedżerem Regionu. Tytuł ten przyznawany jest laureatom rankingu „Samorządowy Menedżer Regionu 2011”, przeprowadzonego przez dziennik Puls Biznesu i agencję badawczą TNS Pentor pod patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Samorządowcy z terenu województwa lubelskiego typowali prezydentów, burmistrzów i wójtów, którzy ich zdaniem są liderami w regionie. W ten sposób został utworzony ranking i wytypowano liderów. Najlepszym menedżerem województwa lubelskiego został Prezydent Puław, Janusz Grobel. Zaraz za nim, na drugim miejscu uplasował się Burmistrz Janowa Lubelskiego, Krzysztof Kołtyś. Trzecim menedżerem regionu został Prezydent Lublina, Krzysztof Żuk.

Wyróżnienie Burmistrza Janowa Lubelskiego, oznacza że gmina jest jedną z najlepiej postrzeganych i wysoko cenionych przez sąsiadów – innych gmin województwa lubelskiego, a tutejszy samorząd wyróżnia się na tle innych samorządów i jest ważnym ogniwem gospodarczym regionu.

- Przyznany tytuł utwierdza w przekonaniu, że Janów Lubelski postrzegany jest w województwie poprzez dynamicznie działający samorząd i sprawnie funkcjonujący system gminny - mówi Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś - Pokazuje również, że jesteśmy uważani za liderów województwa w pozyskiwaniu środków na prowadzone inwestycje samorządowe.

Wyróżnienie to, pomimo, że jest ono przyznawane indywidualnie, chcę zadedykować wszystkim pracownikom gminy, a także radnym obecnej i poprzednich kadencji. Jest ono ukoronowaniem naszej wspólnej, wieloletniej pracy i motywacją do dalszego, prężnego i dynamicznego działania.

Uroczysta gala Pulsu Biznesu, podczas której wręczono tytuły odbyła się dn. 17 kwietnia br. w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Red.

 

 


Dodano: 20 kwietnia 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl