Dodano: 13 marca 2012 r.

 

JANÓW NA SPOTKANIU Z PREZYDENTEM RP

Bronisław Komorowski 12 marca br. odwiedził Kraśnik. Pobyt w mieście był częścią dwudniowej wizyty głowy Państwa na Lubelszczyźnie. W spotkaniu z Prezydentem RP wzięli udział przedsiębiorcy z terenu powiatów kraśnickiego, opolskiego i janowskiego, a także władze wojewódzkie i samorządowe.

Po przywitaniu głowy państwa głos zabrali przedsiębiorcy, którzy zaprezentowali swoje firmy. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele 10 firm z terenu powiatu janowskiego. Spółkę „Zalew” i realizowaną przez nią inwestycję Park Rekreacji i Edukacji ZOOM NATURY, zaprezentowała Prezes Beata Staszewska. W swoim wystąpieniu podkreśliła, że powstający nad Zalewem Janowskim Park jest połączeniem inicjatywy samorządowej z biznesem. Prezentacja, w opinii Pani Prezes, spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony samego Prezydenta i Ministrów, jak i władz sąsiadujących z nami powiatów, o czym świadczyły pytania zadawane po jej zakończeniu.

Bronisław Komorowski w swoim wystąpieniu podkreślił, że rozwój przedsiębiorczości, nawet tej drobnej i wysiłek przedsiębiorców przyczynia się do wzrostu standardu życia społeczeństwa i do rozwoju naszego kraju. Okazało się, że nasz Janów Lubelski nie jest Prezydentowi zupełnie obcy i że całkiem dużo o nas wie. Wspomniał m.in. o sprawnie funkcjonującym szpitalu i służbie zdrowia, Caterpillarze i zalewie.

Dla przedsiębiorców i władz zaproszonych powiatów spotkanie z najwyższą władzą w państwie było doskonałą okazją do promowania siebie i do zaprezentowania swoich osiągnięć.

Tekst: Bożena Baran

 


Dodano: 13 marca 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.