Dodano: 7 marca 2012 r.

PING - PONG RZĄDZI

Stowarzyszenie Klub Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych od wielu lat zabiega o integrację społeczną Osób Niepełnosprawnych. Integracji ze środowiskiem, ale też rehabilitacji i dobrej zabawie sprzyja aktywny udział osób niepełnosprawnych w wydarzeniach sportowych. Członkowie KRON, ich opiekunowie i wolontariusze bardzo chętnie spotykają się i trenują swoje ulubione dyscypliny sportu: tenis stołowy i piłkarzyki, a później porównują swoje umiejętności z innymi.

5 marca br. odbył się kolejny Turniej deblowy w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyli członkowie KRON, młodzież z internatu przy Zespole Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim i z internatu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba obecnych – ok. 50 osób. Do zawodów stanęło osiem drużyn, a startującym kibicowali licznie przybyli goście, wśród których znaleźli się min. Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Janus, pod patronatem której odbył się Turniej i kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej ks. dr Mariusz Telega, a także opiekunowie, przyjaciele, koledzy i koleżanki. Zwycięzcami okazała się młodzież z janowskiego internatu. Drugie miejsce zajął KRON, a trzecie internat z Potoczka. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy upominki ufundowane przez internat przy Zespole Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim. Zawody upłynęły w przyjaznej atmosferze pod znakiem dobrej zabawy oraz zdrowej sportowej rywalizacji.

W tym roku, gospodarzem Turnieju po raz pierwszy było Stowarzyszenie Klub Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wcześniej zawody odbywały się w internacie przy Zespole Szkół. Zarząd Stowarzyszenia dziękuje wolontariuszom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.

Tekst i foto: Red.

 


Dodano: 7 marca 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.