Dodano: 5 marca 2012 r.

 

Biuro Poseł do PE prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej

INWESTUJ WE WŁASNE UMIEJĘTNOŚCI!

Lena Kolarska-Bobińska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Klub Polski EPL

W dniach 22–29 marca br. w trzech szkołach wyższych na Lubelszczyźnie zostaną przeprowadzone warsztaty ze studentami pt. „Inwestuj we własne umiejętności”. Organizatorem akcji jest prof. Lena Kolarska-Bobińska, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

W ramach akcji w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zostaną przeprowadzone warsztaty mające na celu zachęcenie studentów do samodoskonalenia się oraz podniesienia swojej atrakcyjności na rynku pracy. Projekt ma charakter szkoleniowo – warsztatowy, podzielony na dwa bloki tematyczne:

I BLOK – WIZERUNEK (1 DZIEŃ)

1. „Pokaż się z jak najlepszej strony” – warsztaty dotyczące wystąpień publicznych i autoprezentacji.

2. „Moja marka to ja” – warsztaty na temat budowania wizerunku osobistego przez studentów i absolwentów oraz pokazanie roli wizerunku.

II BLOK – KARIERA (2 DZIEŃ)

1. “Moja ścieżka kariery” – warsztat z elementami coachingu grupowego dla osób, które chcą zaplanować swoją ścieżkę kariery wraz ze zbadaniem predyspozycji i kompetencji zawodowych.

2. „Student na 5 z plusem” – warsztaty pokazujące jak efektywnie wykorzystać okres studiów oraz gdzie szukać informacji o różnych możliwościach rozwoju studenta, również w kontekście regionalnym.

Podczas zajęć zostanie przedstawiona sytuacja lokalnego rynku pracy oraz przewidywane zapotrzebowanie rynku pracy. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe, długopis oraz notes. Po zakończeniu danego bloku szkoleniowego uczestnicy odbiorą certyfikaty potwierdzające ich udział w warsztatach.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Zapisy będę odbywać się drogą elektroniczną. Chęć uczestnictwa w projekcie należy zgłaszać na adres: zgloszenia@lenalubelska.pl

Rekrutacja rusza już od 7 marca br., decyduje kolejność zgłoszeń! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie www.lenalubelska.pl  w zakładce Aktualne Projekty / Inwestuj we własne umiejętności.

Kalendarz warsztatów:

22-23 marca br. - Biała Podlaska

26-27 marca br. - Chełm

28-29 marca br. - Zamość

 

 


Dodano: 5 marca 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.