Dodano: 2 marca 2012 r.

 

Z KRONIKI POLICYJNEJ

WPADKA Z NARKOTYKAMI

Janowscy kryminalni zabezpieczyli 0,4 grama suszu roślinnego oraz dwie szklane rurki ujawnione u 21-latka. Mężczyzna udzielał również narkotyków innym osobom. Za posiadanie oraz udzielanie nielegalnych substancji grozi kara do 3 lat więzienia.

28 lutego janowscy kryminalni podczas patrolowania ulic Janowa Lubelskiego zauważyli osobowego mercedesa, który poruszał się po janowskich ulicach. Zachowanie kierowcy zwróciło uwagę policjantów, postanowili obserwować pojazd i sprawdzić, kto się w nim znajduje. Około godz. 19.00 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd i wylegitymowali trzech mężczyzn. Jak się okazało jeden z nich 21-letni mieszkaniec gminy Janów Lubelski posiadał przy sobie narkotyki. Przy mężczyźnie znaleziono woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego o wadze 0,4 grama oraz dwie szklane rurki. Jak się również okazało mężczyzna nie tylko posiadał przy sobie narkotyki, ale również kilkokrotnie udzielał je innym osobom. Ponadto kierujący mercedesem 25-letni mieszkaniec gminy Godziszów został poddany badaniu na obecność narkotyków w organizmie. Wynik był pozytywny. Teraz 21-latek odpowie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie oraz udzielanie nielegalnych substancji grozi kara do 3 lat więzienia. 25-latek natomiast odpowie za jazdę samochodem pod wpływem narkotyków.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


 

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW W KOCUDZY DRUGIEJ

Wczoraj, 1 marca w miejscowości Kocudza Druga na drodze krajowej K74 doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący bmw podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka chevroletem. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 18.00 na drodze krajowej K74 w miejscowości Kocudza Druga. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący bmw 33-letni mieszkaniec gminy Chełm podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka chevroletem. Pasażerka z chevroleta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 

 


Dodano: 2 marca 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.