Dodano: 11 lutego 2012 r.

 

PRÓBOWAŁ UCIEC PRZED POLICJANTAMI

Janowscy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Janów Lubelski, który próbując uciec wczoraj przed policyjną kontrolą, doprowadził do kolizji z radiowozem. Jak się okazało 29-latek miał ponad 3 promile alkoholu.

Zniszczeniem pojazdów, w tym policyjnego radiowozu i pobytem w policyjnym areszcie zakończyła się dla pijanego kierowcy próba ucieczki przed policyjną kontrolą. Wczoraj dyżurny janowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym w miejscowości Biała gm. Janów Lubelski. Na miejsce skierował patrol, gdzie policjanci zauważyli opisany wcześniej samochód. Próbowali zatrzymać kierującego oplem podając sygnały dźwiękowe i świetlne. Kierowca nie zwracał uwagi na podawane sygnały. Gwałtownie skręcając prawo i w lewo, uderzył w radiowóz. Następnie wysiał z samochodu i zaczął uciekać. Kierowcą okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Janów Lubelski. Mężczyzna przebadany został na zawartość alkoholu, miał ponad 3 promile.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Po wytrzeźwieniu odpowie za spowodowanie kolizji, niezatrzymanie się do kontroli i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 11 lutego 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.