Dodano: 1 lutego 2012 r.

 

„SPONTANA„ - ZAPROSZENIE NA IGRZYSKA

Chociaż halowy turniej w piłce nożnej o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego zaczął się „raptem” 3 tygodnie temu ma już on, oprócz dużej ilości startujących w nim drużyn, także wierne grono kibiców coraz tłumniej przychodzących na mecze. Jedną z drużyn, której zawodnikiem jest Paweł Kierepka pozwoliliśmy sobie naszym internautom przedstawić, gdyż doszliśmy do wniosku, że nawet spontanicznie skrzyknięta drużyna oraz „zielone światło” dla młodzieży w idei organizacji turnieju piłkarskiego, może być świetnym rozwiązaniem dla narzekających na brak rozrywek młodych ludzi z terenu nie tylko Janowa Lubelskiego, ale również i jego okolic.

„Wczorajsi”, bo o nich tutaj mowa, to zespół piłkarski stworzony, (by użyć tu młodzieżowego języka), na tzw.”spontana”. Chociaż grają dopiero trzecią niedzielę i jak do tej pory nie wiedzie im się za dobrze (dwie przegrane, jedna wygrana) są jednocześnie pełni entuzjazmu, a zarazem wdzięczni za możliwość gry w takim turnieju. Gra w piłkę nożną pozwala im na zagospodarowanie wolnego czasu a jednocześnie na „chwilowo wysiłkowy”, ale i zdrowy wypoczynek. Ci młodzi ludzie grają już razem od pewnego czasu, w halach sportowych w Potoczku czy Janowie Lubelskim. Choć boiska te w okresie zimowym są płatne nie przeszkadza im to, gdyż dla nich ważniejsza jest satysfakcja ze wspólnej gry a jednocześnie dobra zabawa. Marzy im się klub młodzieżowy, który docelowo pozwalałby na lepszą integrację młodzieży z naszego regionu, chcieliby mieć możliwość spędzania wolnego czasu na dyskotekach, niestety, w tym celu muszą „emigrować” do okolicznych wiosek.

Na meczach m.in. z ich udziałem pojawia się coraz większa ilość kibiców, można więc uznać, że turniej piłki halowej o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego ma się dobrze, a jego przyszłość na pewno będzie się jeszcze lepiej zapowiadać, czego serdecznie życzymy!

Zobacz wyniki Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego.

 


Dodano: 1 lutego 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.