Dodano: 31 stycznia 2012 r.

 

DEKANALNY PRZEGLĄD JASEŁEK

27 stycznia 2012r. w sali widowiskowej Janowskiego Ośrodka Kultury odbył się Dekanalny Przegląd Jasełek i Inscenizacji Bożonarodzeniowych. Widzowie obejrzeli pięć inscenizacji w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim, Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim, Gimnazjum w Janowie Lubelskim oraz Zespołu Szkół w Krzemieniu.

W jury przeglądu zasiedli: ks. Tadeusz Janda, ks. Bartłomiej Krzos i mgr Anna Szmidt. Oceniając młodych aktorów jurorzy zwracali uwagę na scenariusz, charakteryzację, ale przede wszystkim na aktorskie oraz muzyczne przygotowanie i zaangażowanie artystów-amatorów. Każda z grup zasłużyła na pochwałę, co podkreśliło zarówno jury, jak i obecny na przeglądzie ks. dziekan Jacek Staszak. Ks. Bartosz Skoczylas, który zorganizował przegląd podkreślał wielkie zaangażowanie nauczycieli i katechetów w przygotowanie barwnych i nietuzinkowych przedstawień.

Organizatorzy zadbali o pyszne drożdżówki dla każdego aktora; nie zabrakło również pamiątkowych dyplomów oraz nagród. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ opiekunom za trud włożony w przygotowanie uczestników do konkursu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia przeglądu!

Ks. Bartosz Skoczylas, Dekanalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży

 

 


Dodano: 31 stycznia 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.