Dodano: 26 stycznia 2012 r.

 

NIELEGALNA BROŃ I AMUNICJA

Trzy sztuki broni palnej oraz ponad 70 sztuk amunicji znaleźli wczoraj w domu 38-letniej kobiety janowscy policjanci. Przeszukania na terenie gminy Chrzanów wykonywane były w związku z inną sprawą. Kobieta odpowie za nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji, za co grozi kara do 8 lat więzienia.

Wczoraj 25.01. rano janowscy kryminalni dokonali przeszukania posesji u 38-letniej mieszkanki gm. Chrzanów. Przeszukanie wykonywane było w związku z inną sprawą. U kobiety w domu znaleźli schowane w szafie, dwie sztuki broni palnej długiej i jedną sztukę broni krótkiej oraz ponad 70 sztuk amunicji różnej. Kobieta tłumaczyła się, że broń znalazła w lesie ok. trzech lat temu. Wiedział o tym tylko jej mąż. Nie zgłosiła tego, ponieważ bała się konsekwencji. Znalezisko zostało zabezpieczone.

Za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni i amunicji grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim


 

WYPADEK W STOJESZYNIE DRUGIM

Policjanci z Janowa Lubelskiego ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek 20.01. w nocy po godz. 23.00 w Stojeszynie Drugim. Cztery osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

W piątek 20.01. w nocy po godz. 23.00 w Stojeszynie Drugim doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca volkswagenem 39-letnia mieszkanka gminy Potok Wielki nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Kierująca samochodem oraz trzy pasażerki z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Janowie Lubelskim. Funkcjonariusze ustalili, że kierująca była trzeźwa.

Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 26 stycznia 2012 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2012 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.