Dodano: 20 grudnia 2011 r.

WYPADEK Z UDZIAŁEM ROWERZYSTKI

Wczoraj po godz. 08.00 rano doszło do wypadku drogowego w Janowie Lubelskim. Kierujący seatem 81-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego najechał na rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Wczoraj po godzinie 08.00 rano w Janowie Lubelskim na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Jana Pawła II doszło do wypadku drogowego. Kierujący seatem 81-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego skręcając z ul. Jana Pawła II w ul. Ogrodową najechał na prawidłowo jadącą rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierującemu samochodem, nic się nie stało. Jak ustalili policjanci kierujący seatem oraz rowerzystka byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

 

Info: KPP w Janowie Lubelskim


 

POTRĄCENIE PIESZEGO W KRZEMIENIU

Wczoraj wieczorem doszło do wypadku w Krzemieniu. 40-letni mieszkaniec gminy Dzwola został potrącony przez samochód osobowy marki Skoda. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18.00 w Krzemieniu. Jak ustalono mężczyzna szedł poboczem, gdy nagle zatoczył się na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierujący nie zdążył zahamować. 40-latek z urazem głowy został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierujący skodą nie odniósł żadnych obrażeń. Jak ustalili policjanci kierujący był trzeźwy od pieszego natomiast pobrano krew do badań.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 20 grudnia 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.