Dodano: 15 grudnia 2011 r.

 

Z KRONIKI POLICYJNEJ

UKARANY DOWCIP

Dwóch 20-letnich mieszkańców gminy Janów Lubelski odpowie za zakłócenie spokoju i porządku publicznego w Parku Miejskim w Janowie Lubelskim. Wobec obu mężczyzn skierowano już wnioski o ukaranie do sądu.

Do zdarzenia doszło 26 listopada b.r. w Janowie Lubelskim w Parku Miejskim. Dwaj mężczyźni włożyli wózek sklepowy na jedną z postaci znajdującą się przy fontannie. Policjanci ustalili tożsamość obu mężczyzn, okazali się nimi dwaj 20-letni mieszkańcy gminy Janów Lubelski. Wobec 20-latków skierowano już wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim. Odpowiedzą za zakłócanie spokoju i porządku publicznego.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


 

SPRAWCA KRADZIEŻY UJĘTY

47-letni mieszkaniec gminy Stalowa Wola odpowie za kradzież. Na początku listopada mężczyzna skradł 2,5 tys. złotych ze sklepu w Chrzanowie. Przyznał się do kradzieży.

Do kradzieży doszło na początku listopada w Chrzanowie na stacji paliw. Dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży. Z informacji zgłaszającego wynikało, że trzy dni wcześniej ze sklepu skradziono pieniądze w kwocie 2,5 tys. złotych.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili sprawcę kradzieży okazał się nim 47-letni mieszkaniec gminy Stalowa Wola. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, już wcześniej był wielokrotnie karany za podobne przestępstwa.

Teraz 47-latek odpowie za kradzież, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 15 grudnia 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.