Dodano: 9 grudnia 2011 r.

POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW

Policjanci poszukują świadków włamań do zbiorników z paliwem i kradzieży paliwa mające miejsce w ostatnich tygodniach na terenie miasta. Osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt z Policją.

Przypominamy, że do włamań do zbiorników z paliwem i kradzieży paliwa doszło w ostatnich tygodniach na terenie miasta. Podczas włamań sprawcy uszkadzali wlew paliwa i kradli paliwo.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców bądź były świadkami tych zdarzeń, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Janowie Lubelskim, ul. Zamoyskiego 92, tel. 15 871 02 10 lub 997.

 

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim.


 

POLICJANCI PRZYPOMINAJĄ I APELUJĄ

W ostatnim czasie na terenie powiatu janowskiego miały miejsce zdarzenia podczas prac w lesie bądź prac związanych z wycinką drzew. Do większości tych zdarzeń dochodzi w trakcie nieostrożnego wycinania drzew i jazdy ciągnikami rolniczymi po niebezpiecznym terenie. Apelujemy o zachowanie podczas prac podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Policjanci apelują o wyobraźnię i rozsądek w trakcie wykonywania prac związanych z wycinką drzewa oraz korzystania z maszyn rolniczych, ciągników. Większości zagrożeń i nieszczęść można uniknąć stosując podstawowe zasady bezpiecznej pracy w rolnictwie. Przyczyną wypadków zwykle jest niezachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, zmęczenie, nieostrożne wycinanie drzew i jazda ciągnikiem rolniczym po niebezpiecznym terenie. Z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

 

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim.

 


Dodano: 9 grudnia 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.