Dodano: 7 grudnia 2011 r.

POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE 73-LETNIEMU MĘŻCZYŹNIE

Z zadymionego mieszkania w Janowie Lubelskim policjanci wynieśli leżącego na podłodze mężczyznę. 73-latek został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się okazało podgrzewał sobie obiad i zasnął. Przygotowany posiłek spalił się i doszło do silnego zadymienia. Jeden z policjantów widząc uchylone drzwi wszedł przez balkon.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16. Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że z jednego z mieszkań na pierwszym piętrze w bloku na terenie Janowa Lubelskiego wydobywa się dym. Policjanci udali się na miejsce, próbowali wejść do środka ale drzwi wejściowe były zamknięte. Jeden z funkcjonariuszy wszedł do mieszkania drzwiami balkonowymi i otworzył drzwi wejściowe. W mieszkaniu policjanci zauważyli leżącego na podłodze mężczyznę, którego wynieśli z mieszkania. Był przytomny ale miał trudności z oddychaniem.

Jak się okazało był to 73-letni właściciel samotnie mieszkający. Na miejsce przyjechała Straż Pożarna i karetka pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim. Wstępnie policjanci ustalili, że przyczyną pożaru było zapalenie się garnka.

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim.


 

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK W LESIE

Policjanci z Posterunku w Godziszowie ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w lesie w miejscowości Wólka Batorska. 48-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Z urazem miednicy został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło sobotę po godz. 15.00. Dyżurny janowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w lesie w miejscowości Wólka Batorska doszło do wypadku. Na miejscu policjanci ustalili, że 48–letni mieszkaniec gminy Batorz został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna wyjechał ciągnikiem do lasu po drzewo opałowe. Podjeżdżając na wzniesienie doprowadził do przewrócenia się ciągnika. 48-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do janowskiego szpitala. Policjanci ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Info: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim.

 

 


Dodano: 7 grudnia 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.