Dodano: 22 listopada 2011 r.

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Pracownicy socjalni z całego powiatu janowskiego 21 listopada br. spotkali się, by móc wspólnie świętować Dzień Pracownika Socjalnego zbiegający się w czasie ze światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień.

Dzień Pracownika socjalnego to święto ludzi o nieprzeciętnej wrażliwości, ludzi, którzy wybrali swój zawód z powołania i wytrwale go wykonują, walcząc na co dzień z ludzką bezradnością, przemocą, głodem i biedą.

W kierunku wszystkich pracowników służb społecznych, w dniu ich święta popłynęły serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania z ust obecnych na uroczystości władz samorządowych gminnych i powiatowych.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie Nagrody Starosty Janowskiego „Róża pomocy społecznej”, przyznawanej za szczególne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej. W tym roku nagrodą wyróżniono Dom Pomocy Społecznej „Barka”. Statuetkę i gratulacje w imieniu „Barki” odebrała Pani Dyrektor Mariola Surtel.

Dołączając się do życzeń i słów uznania, życzymy pracownikom socjalnym wytrwałości w codziennych zmaganiach na niwie zawodowej.

Tekst i foto: BB

 


Dodano: 22 listopada 2011 r.

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.