Dodano: 25 lipca 2011 r.

WYPADEK W MODLIBORZYCACH

Dwie osoby odniosły obrażenia w wypadku do którego doszło w Modliborzycach na drodze krajowej K-19. 40-letni kierowca żuka stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Jak ustalili policjanci kierujący był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 16.00 w miejscowości Modliborzyce na drodze krajowej K-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący żukiem 40-letni mieszkaniec gminy Dzwola na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący oraz pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Janowie Lubelskim. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący był trzeźwy.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


 

ZDERZENIE DWÓCH POJAZDÓW

W Zofiance Górnej doszło do wypadku drogowego. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący audi podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka audi. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło rano po godz. 5.00 w Zofiance Górnej na krajowej 74-ce. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi 36-letni mieszkaniec gminy Sułów na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z audi. Obaj kierujący z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Janowie Lubelskim. 36-latek był trzeźwy natomiast od drugiego kierującego pobrano krew do badań. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


 

POTRĄCENIE PIESZEGO

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w Janowie Lubelskim. 32-letni mieszkaniec gminy Janów Lubelski został potrącony przez samochód osobowy marki Ford. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do janowskiego szpitala. Jak się okazało, był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło przed godz. 20.00 w Janowie Lubelskim na ul. Zamoyskiego. Jak ustalono mężczyzna nagle wtargnął na przejście dla pieszych. 32-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierujący, który był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń. Jak ustalili policjanci, pieszy miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 24 lipca 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.