Dodano: 14 kwietnia 2011 r.

DLA FANÓW RAJDÓW ROWEROWYCH!

Zaproszenie dla wszystkich fanów Krajoznawczego Rajdu Rowerowego „Szlakami Leśnego Skarbca”!
Znowu mamy wiosnę. Czas słońca, ciepła, bujnej zieleni i zwiększonej ochoty na wypady w plener. Pora otrząsnąć się z zimowego marazmu, pora na czynny wypoczynek na łonie natury, którego piękna nie poskąpiła nam nasza Ziemia Janowska.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim, tradycyjnie jak co roku zaprasza na spotkanie z pięknem, historią i kulturą Ziemi Janowskiej w III Krajoznawczym Rajdzie Rowerowym „Szlakami Leśnego Skarbca”. Tym razem rajd będzie miał formułę jednodniową i pojedzie w dniu 30 kwietnia 2011 roku.

Zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na rowerze, a jednocześnie miłośników przyrody i przygody w każdym wieku, ze szczególnym ukłonem w stronę przesympatycznych uczestników poprzednich edycji. Gwarantujemy relaks na świeżym powietrzu, rekreację i zabawę.

W tym roku udamy się na eksplorację zachodniej części Lasów Janowskich. Spotykamy się przed Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej – współorganizatorem rajdu, mieszczącym się przy ulicy Bohaterów Porytowego Wzgórza 35. Stamtąd, punktualnie o 10.00 wyruszymy na wędrówkę w kierunku miejscowości Pikule, Kalenne, Gwizdów, Osówek, aż do dłuższego postoju w miejscowości Maliniec, połączonego z piknikiem i tradycyjnymi już konkursami sprawnościowymi dla chętnych. Stamtąd powoli, leśnymi ścieżkami powrócimy do Janowa, gdzie już pod zadaszeniem w lesie przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej, będzie czekało na nas ognisko z atrakcjami i nagrodami dla zwycięzców piknikowych konkursów.

Zapraszamy więc, wyruszcie z nami na zieloną, w tym roku wyjątkowo - kwietniówkę. Udział w Rajdzie jest bezpłatny! Regulamin rajdu  na stronie www.mosirjanow.pl. Program rajdu poniżej.

Info: MOSiR Janów Lubelski

 


Dodano: 14 kwietnia 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.