Dodano: 4 kwietnia 2011 r.

 

„TAŃCZ - NIE ŻAŁUJ PODŁOGI…”

Specjalnie dla czytelników Gazety Janowskiej udało się nam namówić na wywiad Pana Łukasza Kurzynę - instruktora tańca sportowego prowadzącego zajęcia w Janowskim Ośrodku Kultury.

Maciej Urban: Od jak dawna zajmuję się Pan tańcem towarzyskim i skąd się wzięło zainteresowanie tą przepiękną dyscypliną?

Łukasz Kurzyna: Przygodę z tańcem towarzyskim rozpocząłem w 5 klasie szkoły podstawowej. Już po pierwszym treningu wiedziałem, że to jest to, czym chciałbym się zajmować. Do końca szkoły podstawowej brałem udział w ogólnopolskich turniejach tańca. Po dwóch latach przerwy przez około rok uczestniczyłem w zajęciach tanecznych w jednym z osiedlowych domów kultury w Lublinie. Kolejnym etapem w mojej karierze tanecznej było zapisanie się do Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA. Przez ponad osiem lat byłem tancerzem I reprezentacji i jednocześnie prowadziłem zajęcia taneczne ze studentami.

Cd. w najnowszym wydaniu Gazety Janowskiej

Foto: Maciej Urban

 


Dodano: 4 kwietnia 2011 r.

 

 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.