Dodano: 14 marca 2011 r.

CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY

Bartosz Arłukowicz w Janowie Lubelskim 10.03.2011r

Na zaproszenie Stanisława Mazura, Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Janowie Lubelskim, do naszego miasta przybył poseł Bartosz Arłukowicz.

Zorganizowane spotkanie w Domu Nauczyciela cieszyło sie dużym zainteresowaniem, sala wypełniona była do ostatniego miejsca.

Poseł w słowie wstępnym zapowiedział, że w swoim działaniu posła i członka SLD będzie kierował się maksymą: „człowiek jest najważniejszy”. Kilkakrotnie powtórzył, że zjeździ Polskę wzdłuż i wszerz, nawet kilkakrotnie, jeżeli będzie taka potrzeba, aby nigdy PIS nie doszedł do władzy.

Mówiąc o sytuacji w Polsce, krytycznie ocenił działania Rządu RP w zakresie opieki zdrowotnej. Z zawodu jest lekarzem, dlatego te sprawy są mu nadzwyczaj bliskie. „Z naszą służbą zdrowia jest tak jak z chorym pacjentem, któremu nie postawiono diagnozy i próbuje się rozpocząć leczenie, pacjent może zejść przed wyleczeniem” - mówił poseł. Przybyli mieszkańcy wypowiadali się na temat szkolnictwa i likwidacji szkół (na szczęście to nie dotyczy naszej gminy). Padały propozycje zmian w przepisach podatkowych (likwidacja dodatkowych kont przy zakładaniu małych firm). Padały słowa krytyki pod adresem ZUS. Niestety spotkanie nie trwało długo. Poseł umówiony był na następne spotkanie w Lublinie.

Tekst: J.M

 

 


Dodano: 14 marca 2011 r.

 

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.