Dodano: 10 marca 2011 r.

 

TIR UDERZYŁ W DOM

W nocy w Modliborzycach kierujący samochodem ciężarowym m-ki Scania 28-latek, uderzył w drewniany dom. Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. We wrześniu ubiegłego roku również ciężarowa Scania uderzyła w ten budynek. Mieszkańcy nauczeni doświadczeniem spali w drugiej części domu.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 8 marca po godz. 1.00 w miejscowości Modliborzyce przy ul. Piłsudskiego. Kierujący samochodem ciężarowym m-ki Scania 28-letni obywatel Słowacji na łuku drogi zjechał i uderzył w drewniany dom. Mężczyzna zasnął za kierownicą. Mieszkańcom domu i kierowcy nic się nie stało. To już kolejne zdarzenie w tym miejscu. We wrześniu zeszłego roku również ciężarowa Scania uderzyła w dom. Nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Niedawno dom ten został wyremontowany po ostatnim uszkodzeniu. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


WYPADEK W BIAŁEJ DRUGIEJ

Rano 7 marca po godz. 8.00 w Białej Drugiej doszło do wypadku drogowego. Kierująca hyundaiem podczas wyprzedzania wjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Jak ustalili policjanci kierująca hyundaiem 46-letnia mieszkanka gminy Godziszów podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego wpadła w poślizg zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. Kierująca z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Janowie Lubelskim. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

 

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 10 marca 2011 r.

 

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.