Dodano: 2 lutego 2011 r.

 

NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK

Policjanci z Janowa ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w jednej z fabryk w Janowie Lubelskim. 56-letni mężczyzna zginął na miejscu po tym, jak został uderzony elementem naprawianej maszyny.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 13.00 w jednej z fabryk na terenie Janowa Lubelskiego. Maszyna była naprawiana w momencie, podnoszenia na łańcuchach. W pewnym momencie łańcuch zerwał się i element maszyny uderzył w głowę 56-latka. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

 


 

UJAWNIONE NARKOTYKI

Dwa woreczki foliowe z zawartością 1 grama marihuany i szklaną rurkę ujawnili w piątek kryminalni u 19-letniego i 21-letniego mieszkańca Janowa Lubelskiego. Za posiadanie oraz udzielanie nielegalnych substancji grozi kara do 3 lat więzienia.

W piątek 28.01. wieczorem janowscy kryminalni pełniąc służbę na jednej z ulic w Janowie Lubelskim na klatce schodowej bloku zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali. Postanowili zatem sprawdzić ich i wylegitymować. Policjanci przy 21-latku ujawnili woreczek foliowy z zawartością suszu marihuany. W domu drugiego z nich 19-latka funkcjonariusze znaleźli jeden woreczek foliowy z zawartością suszu marihuany, kilka woreczków ze śladową ilością narkotyku oraz jedną szklaną rurkę. Mężczyźni zostali zatrzymani, zaś narkotyki zabezpieczono. Teraz obydwaj odpowiedzą z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 19 –latek odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków, natomiast 21-latek - za ich posiadanie. Za przestępstwa te przewidziana jest kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 

 


Dodano: 2 lutego 2011 r.

 

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski, tel. +48 15 87-24-330, fax. +48 15 87-24-670, e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

KONTO BANKOWE: Powszechna Kasa Oszczędności, Bank Polski S.A. Oddział Centrum Opole Lubelskie 25 1020 3235 0000 5402 0007 3700


© COPYRIGHT 2006-2011 - URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM

Redaktor odpowiedzialny: Jan Machulak, e-mail: gazetajanowska@janowlubelski.pl

Wszelkie uwagi dotyczące formy i treści oficjalnej strony Janowa Lubelskiego można zgłaszać TUTAJ.