Dodano: 25 stycznia 2011 r.

 

WYPOCZYNEK JAK MARZENIE

Spotkałem się ze Stasiem przypadkowo, w niedzielne popołudnie 23 stycznia.

Opowiedział mi jak po mszy w kościele udał się z rodziną na basen w Janowie Lubelskim. Widać że był pod wrażeniem, chociaż u Otylii był nie pierwszy raz. Tym razem był tam z żoną, synem, synową i trzema kochanymi wnukami.

- Jan, jak tam jest fajnie, można pływać na głębokim, dzieciaki na płytkim basenie. Potem kawa w kawiarence. Kacperek chciał grać w kręgle, ale były zajęte, Bartuś jeździł samochodem, grał w gry stołowe, nawet nie wiem jak się nazywają, a ja z żoną miałem radochę, bo syn nie żałował grosza na te zabawy.

Staś mówi - jak tam czysto no i ładnie, wiesz nie dałbym nikomu powiedzieć cokolwiek złego na to, że mamy basen. Ci co wybudowali to dzieło zrobili coś bardzo pożytecznego dla nas, dla Janowa. Wiesz, na parkingu były auta z rejestracją z Lublina, Biłgoraja, tarnobrzeskich chyba było najwięcej. Jak sobie przypominam, trzydzieści lat temu byłem na basenie w Lublinie - jak mi się tam podobało. Nawet nie przyszło mi do głowy, że taki „wypas” będzie w Janowie.

Miło było usłyszeć takie rozsądne słowa od człowieka, który „nie z jednego pieca chleb jadał”. W niedzielę z basenu skorzystało ponad pięciuset gości. Gratuluję aktywnego wypoczynku.

Tekst: J.M

Foto: M.D. - MOSiR

 

 


Dodano: 25 stycznia 2011 r.

 

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

 
©COPYRIGHT 2006 - 2011 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI