Dodano: 23 grudnia 2010 r.

 

ZOOM NATURY – PRZETARGI!

Gmina Janów Lubelski ogłosiła przetargi na nadzór inwestorski i roboty budowlane. Przetargi ogłoszone zostały zgodnie z procedurami w biuletynie zamówień publicznych. Zainteresowane firmy zapraszamy do zapoznawania się z dokumentacją przetargową.

Największy przetarg na roboty budowlane obejmuje główne zadania: powiększenie kąpieliska i plaży; przeniesienie hipodromu; budowę sieci energetycznych, wodno-kanalizacyjnych i teleinformatycznych; budowę ciągów komunikacyjnych (włącznie z budową drewnianego mostu i placu centralnego oraz parkingów); realizację budynków (włącznie z budową przystani); wykonanie małej infrastruktury oraz zagospodarowanie zieleni. Zgodnie z założonym harmonogramem prace budowlane nad Zalewem rozpoczną się w marcu 2011 roku.

Ponadto informujemy, że przetarg na promocję planowany jest w lutym 2011. Przetarg na wykonanie ekspozycji i wyposażenia specjalistycznego ogłoszony będzie w maju 2011. Ostatni przetarg na budowę parku linowego planowany jest około połowy roku 2011.

Beata Staszewska

Referat Promocji i Rozwoju

 


Dodano: 23 grudnia 2010 r.

 

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI