Dodano: 26 listopada 2010 r.

WPADKA PALIWOWEGO ZŁODZIEJA

Dziś w nocy janowscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Karczew. Mężczyzna wpadł w ich ręce na jednym z parkingów, gdy spuszczał paliwo z samochodu ciężarowego. Policjanci znaleźli na miejscu kilka 30-litrowych plastikowych pojemników wypełnionych paliwem. Wartość strat poszkodowany wycenił na ponad 1 tys. złotych.

Dzisiejszej nocy przed godz. 2.00 policjanci patrolujący teren Modliborzyc przejeżdżając w okolicy stacji paliw zauważyli kręcącego się pomiędzy samochodami mężczyznę, który na widok patrolu zaczął uciekać w stronę stacji. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna po chwili trafił w ręce mundurowych. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec gminy Karczew.

Kiedy policjanci podeszli do zaparkowanych samochodów zauważyli, że ze zbiornika jednego z pojazdów wycieka przez rurkę do kanistra paliwo. Obok stał zaparkowany samochód osobowy, a w nim załadowanych kilka 30 litrowych kanistrów z paliwem.

Pokrzywdzony właściciel auta stwierdził znaczny ubytek paliwa. Po sprawdzeniu okazało się, że brakowało około 300 litrów. Łączną wartość strat oszacował na ponad 1 tys. zł. 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Jutro będzie doprowadzony do Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim, gdzie zapadnie decyzja o jego dalszym losie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tekst i foto: Rzecznik prasowy KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 26 listopada 2010 r.

 

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI