Dodano: 26 października 2010 r.

 

WPADKA PALIWOWYCH ZŁODZIEI

W niedzielę, 24 października janowscy policjanci zatrzymali dwóch braci w wieku 15 i 17 lat, którzy włamali się do zaparkowanego samochodu i skradli paliwo. Wartość strat poszkodowany wycenił na ponad 200 złotych. Sprawcy wpadli w ręce mundurowych w momencie, gdy usiłowali skraść paliwo z kolejnego samochodu.

W niedzielę, 24 października po godzinie 13.00 dyżurny janowskiej komendy przyjął zgłoszenie o kradzieży paliwa z jego pojazdu. Zgłaszający zdarzenie poinformował, że zaparkował samochód przy lesie i poszedł na grzyby. Gdy wrócił, zauważył, że kurek od wlewu do baku paliwa jest uszkodzony. Mężczyzna stwierdził znaczny ubytek paliwa. Łączną wartość strat oszacował na ponad 250 zł.

Dyżurny skierował na miejsce zdarzenia policjantów. Kiedy ci przybyli na miejsce, zauważyli, że przy innym zaparkowanym przy lesie samochodzie stoją dwaj młodzi mężczyźni. Na widok funkcjonariuszy rzucili się do ucieczki. Zostali zatrzymani, okazali się nimi 17-latek oraz jego 15-letni brat - mieszkańcy gminy Janów Lubelski.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za kradzież z włamaniem, 17-latek przed sądem, zaś jego nieletni brat - przed sądem rodzinnym.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 26 października 2010 r.

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI