Dodano: 23 października 2010 r.

 

JEST TAKI DZIEŃ

Wśród wielu znaczących i szczególnych dni w ciągu całego roku jest również i ten dzień – dzień 16 października, w którym to przed laty na stolicę Piotrową został powołany biskup krakowski Karol Wojtyła.

Dlatego uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnym w Janowie Lubelskim w dniu 21października 2010 r. w uroczystej akademii śpiewem i pięknymi wierszami wyrazili swoją miłość i szacunek dla polskiego papieża.

Zaprezentowali również wystawę plakatów na szkolnym korytarzu o życiu i działalności papieża Jana Pawła II, mając nadzieję, że rychło czcić Go będą jako świętego.

Uroczystą akademię zakończyła wspólna modlitwa beatyfikacyjna za Jana Pawła II. Dla Polaków świętość naszego Papieża jest oczywista. Wierzymy, że za przyczyną naszej modlitwy, słowa „Santo Subito” staną się rzeczywistością.

I minął ten dzień, przeżyty radośnie, owocnie na modlitwie z nadzieją szybkiego wyniesienia Papieża Polaka na ołtarze.

 


Dodano: 23 października 2010 r.

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI