Dodano: 16 października 2010 r.

 

WERNISAŻ WYSTAWY POPLENEROWEJ I PLASTYKÓW JANOWSKICH

21 października 2010 r. zostanie uroczyście otwarty, po gruntownym remoncie, Janowski Ośrodek Kultury. W drugim dniu otwarcia, jednym z punktów programu będzie wernisaż dwóch niezależnych wystaw plastycznych. Pierwsza wystawa jest próbą ukazania prac tych twórców, którzy od wielu już lat działają twórczo w naszym najbliższym środowisku, pozostawiając swój artystyczny ślad. Jest on widoczny szczególnie w miejscach kultu, a więc kościołach i kaplicach, ale także na co dzień w miejscach publicznych, przydrożnych kapliczkach, czy naszych mieszkaniach.

 

Autor: Marek Stolarz

Autor: Zbigniew Gorzelewski

 

Autor: Zbigniew Gorzelewski

 

Druga natomiast, to wystawa poplenerowa artystów goszczących w naszym mieście w czasie lata od 26 lipca do 8 sierpnia.

Uczestnikami pleneru z jednej strony było czworo artystów plastyków związanych ze środowiskiem twórczym Poznania, z drugiej natomiast, studenci wydziału artystycznego z UMCS w Lublinie, których głównym zadaniem było wykonanie rzeźb plenerowych dla naszego miasta w bryłach piaskowca.

Wernisaż odbędzie się 22 października o godzinie 17.00 w „Sali Kameralnej” i na tarasie plastycznym Janowskiego Ośrodka Kultury.

Serdecznie zapraszamy!

 


Dodano: 16 października 2010 r.

 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI