Dodano: 16 października 2010 r.

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ZAPASACH

- STYL KLASYCZNY

W dniach 8-9 października 2010 JLKS "OLIMP" Janów Lubelski był organizatorem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach Styl Klasyczny.

Zawodnik "Olimpu" Łukasz Kowal wywalczył brązowy medal w kat. 60 kg. O krok od medalu był jego brat Kamil Kowal - V miejsce kat. 55 kg.

VII miejsce - Olimp Janów Lubelski

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Janowa Krzysztof Kołtyś.

Medalistów poszczególnych kategorii wagowych nagradzał Wicestarosta Powiatu Janowskiego Piotr Góra i Prezes JLKS Olimp Stanisław Mazur.

JLKS Olimp kolejny raz zorganizował zawody na wysokim poziomie, otrzymując pochwały od uczestników.

Na uroczystym otwarciu wystąpił zespół taneczny FanTan - tańce latynoamerykańskie z Kraśnika.

Tekst i foto: Tadeusz Kuśmierczyk, JLKS Olimp

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

3 października 2010 w Kielcach rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (woj. lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie i podkarpackie). Zawodnicy Olimpu Janów Lubelski wywalczyli 5 medali:

Paweł Wojtan - srebrny medal - kat. 35 kg

Krzysztof Sulowski - srebrny medal - kat. 47 kg

Wojciech Todys - brązowy medal - kat. 53 kg

Kamil Pizoń - brązowy medal - kat. 59 kg

Wojciech Kukiełka - srebrny medal - kat. 59 kg

W punktacji klubowej JLKS OLIMP wywalczył III miejsce na 26 startujących klubów.

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768