Dodano: 29 września 2010 r.

 

WYPADEK W KRZEMIENIU

Janowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło 26.09 po południu w Krzemieniu na drodze krajowej K-74. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

26.09 przed godz. 17.00 w miejscowości Krzemień na krajowej 74-ce doszło do wypadku drogowego. Kierujący volkswagenem 35-letni mieszkaniec gminy Chełm w rejonie skrzyżowania doprowadził do zdarzenia z fordem. Mężczyzna rozpoczął wyprzedzanie forda, który w tym czasie skręcał w drogę podporządkowaną. Kierująca fordem oraz pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierujący volkswagenem nie odniósł żadnych obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP w Janowie Lubelskim


WYPADEK Z UDZIAŁEM 9-LETNIEGO CHŁOPCA

Janowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w piątek 24.09 w Janowie Lubelskim. 9-letni chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

W piątek 24.09 przed godziną 18.00 w Janowie Lubelskim doszło do wypadku drogowego. 9-letni chłopiec został potrącony przez samochód osobowy marki Ford w rejonie przejścia dla pieszych. Dziecko jadąc rowerem po chodniku nagle wjechało na przejście dla pieszych. Chłopiec z urazem głowy i złamaną nogą został przetransportowany helikopterem do szpitala w Lublinie. Kierujący fordem, który był trzeźwy nie odniósł żadnych obrażeń. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 29 września 2010 r. 


 

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI