Dodano: 23 września 2010 r.

 

WYRÓŻNIENIE DLA PANI STEFANII WÓJCIK

18 września 2010 roku w Sali Białej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie odbyła się niecodzienna uroczystość związana z jubileuszem 50 – lecia Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków. Honorowy patronat nad uroczystością objął Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Lubelski Kurator Oświaty.
Na uroczystej gali, którą prowadziła inicjatorka Akcji ,,Pomóż dzieciom przetrwać zimę ”- pani Ewa Dados, uczestniczyli przedstawiciele Wojewody Lubelskiego, Urzędu Marszałkowskiego, Kuratorium Oświaty, licznie zaproszeni goście oraz dziennikarze.


Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody i odznaczenia. Jedną z wyróżnionych osób jest pani Stefania Wójcik nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim, która z rąk Pana Krzysztofa Babisza, Lubelskiego Kuratora Oświaty otrzymała wyróżnienie za pracę na rzecz upowszechniania kultury plastycznej i działania na rzecz twórczego rozwoju nauczycieli.
Pani Stefania Wójcik jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków od kilku lat. Stowarzyszenie skupia nauczycieli szkół różnych typów i profesorów wyższych uczelni. Pani Stefania Wójcik jest nauczycielem wielokrotnie nagradzanym za całokształt swojej pracy m.in. w 2010 roku otrzymała prestiżowe wyróżnienie Antek Roku.
Cieszymy się bardzo, że szkołę promują nie tylko utalentowani uczniowie ale również nauczyciele – „mistrzowie w zawodzie”. To wyróżnienie jest bardzo ważne nie tylko dla pani Stefanii, ale również dla szkoły i miasta. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
Tekst i foto: Grzegorz Boliński


Dodano: 23 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI