Dodano: 21 września 2010 r.

 

WYPADEK W DZWOLI

Troje pasażerów oraz kierowca odnieśli obrażenia wypadku do, którego doszło dzisiaj w nocy (2010-09-12) w miejscowości Dzwola w powiecie janowskim. 17-letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Był pijany, badanie wykazało, że miał w organizmie 0, 6 promila alkoholu. Jak ustalili policjanci 17-latek nie posiada także uprawnień do kierowania.
Dzisiaj kilka minut przed godz. 1:30 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Dzwola w powiecie janowskim. 17-letni kierowca opla astry na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w drzewo. Obrażenia ciała odnieśli pasażerowie - dwie kobiety w wieku 22 lat, 24 letni mężczyzna oraz kierujący. Jak się okazało 17-latek nie posiada uprawnień do kierowania, chłopak był ponadto pijany. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie 0, 6 promila alkoholu.
Policja apeluje o ostrożność, cierpliwość i dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych. Do wielu wypadków zapewne by nie doszło, gdyby kierowcy zachowywali się odpowiedzialnie, bowiem najczęstsza przyczyna wypadków to przekraczanie prędkości i utrata panowania nad pojazdem, a także nietrzeźwość kierujących. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Źródło: KPP


Dodano: 21 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI