Dodano: 17 września 2010 r.

 

ŚWIAT W OBIEKTYWIE PATRYCJI WOŁOSZYN

„Fantasmagoria w obiektywie” – taki tytuł nosi otwarta w klubie Awangarda 10 września bieżącego roku wystawa fotografii młodej janowianki Patrycji Wołoszyn , uczennicy klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza.

Fotografia zainspirowała Patrycję jeszcze w czasach gimnazjum, jak tylko dostała w swoje ręce pierwszy aparat cyfrowy .Tego jak się profesjonalnie robi zdjęcia, nauczyła Patrycję jej koleżanka z ławy szkolnej. Od tego momentu fotografia stała się jej życiową pasją, której poświęca się bez reszty. Kiedy Patrycja na dobre zaczęła swoją przygodę z fotografią z pomocą przyszli rodzice, którzy podarowali Jej nową lustrzankę.

 

Sama o sobie mówi bardzo skromnie. Nadal uważa się za początkującą w tej dziedzinie.

Patrycja najbardziej lubi fotografować ludzi i według Niej nie ma osób, które źle wychodzą na zdjęciach. Największym sukcesem dla Patrycji była sesja zdjęciowa, wykonana dla młodej pary w dniu ślubu swojej siostry.

Fotografia dla Patrycji to hobby i zabawa. Zdjęcia pozwalają jej uchwycić nastroje, emocje, spojrzenia i gesty, wszystko to czego nie da się zawrzeć w słowach. Śmiało można powiedzieć, że Patrycja jest chodzącym przykładem, iż w tak młodym wieku można realizować swoje marzenia.

Tekst: Krzysztof Zakościelny

Foto: Patrycja Wołoszyn

 


Dodano: 17 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI