Dodano: 13 września 2010 r.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA

Z przyjemnością pragniemy poinformować o otwarciu Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Centrum Biofeedback i Psychoedukacji w Janowie Lubelskim, która ma swoją siedzibę w budynku należącym do Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza na ul. Jana Pawła II 1, wejście znajduje się od ulicy Sienkiewicza.

W ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług z zakresu diagnozy i terapii psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej. W poradni stosowana jest nowoczesna metoda terapii EEG-Biofeedback polegająca na stymulowaniu fal mózgowych. Znajduje ona zastosowanie w wspieraniu leczenia zaburzeń psychosomatycznych i neurologicznych, a także w doskonaleniu sprawności umysłowych. Poradnia prowadzi również szkolenia i warsztaty. Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży, osób dorosłych w tym rodziców i nauczycieli. Z usług może skorzystać każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, bez skierowania i bez oczekiwania w kolejkach. Nadzór nad poradnią sprawuje Kuratorium Oświaty w Lublinie, dlatego wszelkie wydawane opinie i zaświadczenia będą honorowane w szkołach.

NPPP zapewnia pełną dyskrecję i indywidualne podejście do klienta. Usługi są odpłatne. Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 oraz w soboty od godziny 9 do 16. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: nr tel. 695 896 331 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: npppjanowlubelski@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową: www.nppp.lja.pl, na której można uzyskać więcej informacji na temat działalności poradni.

Kadra NPPP Centrum Biofeedback

i Psychoedukacji w Janowie Lubelskim


Dodano: 13 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI