Dodano: 10 września 2010 r.

INFORMACJA, PROMOCJA, KULTURA I GOSPODARKA

Redakcja Gazety Janowskiej zamierza w dalszym ciągu promować wydarzenia gospodarcze, kulturalne, rozrywkowe, odbywające się na terenie naszej gminy.

Dlatego prosimy zainteresowane firmy i instytucje o zgłaszanie do nas organizowanych przez nie ważnych i ciekawych imprez oraz wystaw. Istnieje również możliwość zaprezentowania większych inwestycji, także prywatnych, powstających na naszym terenie.

Informacje te będą również zamieszczane na naszej stronie internetowej. Naszym celem jest informowanie społeczeństwa, podnoszenie atrakcyjności Janowa Lubelskiego i okolic oraz propagowanie dobrego gospodarowania i wypoczynku. Jednocześnie ze swej strony będziemy opisywać i przedstawiać wydarzenie nie przynoszące chluby naszemu miastu, zamierzamy wręcz krytycznie ustosunkowywać się do wandalizmu, niekulturalnych zachowań itd. Nie będzie to czysta reklama danej firmy, w związku z czym informacje te będą bezpłatne. Zapraszamy wszystkich do udziału w redagowaniu strony internetowej i Gazety Janowskiej.

Jan Machulak

 


Dodano: 10 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI