Dodano: 2 września 2010 r.

 

TANIEC Z SENIORAMI - IV EDYCJA “Wrzosu”

Klub Seniora “Wrzos” jest najdłużej i najprężniej działającym klubem seniora na terenie gminy Janów Lubelski. Został założony we wrześniu 2007 roku z inicjatywy Małgorzaty Gajewskiej, która zatrudniona jest jako specjalista pracy socjalnej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim. Pani Małgorzata została koordynatorem Klubu i to dzięki jej kreatywności spotkania w Klubie Seniora “Wrzos” cieszą się tak wielką popularnością.

Dzięki dotacji Wojewody Lubelskiego w ramach wspierania działań służących aktywizacji osób starszych – przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych poprzez ich aktywizację, w bieżącym roku rozpoczęła się już IV edycja działalności Klubu Seniora “Wrzos”. Uczestniczy w nim 30 osób.

Wachlarz działań Klubu jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. kurs tańca, który rozpoczął się 25.08.2010 roku. Podczas zajęć seniorzy uczą się tańca towarzyskiego i przygotowują autorski program taneczny, który zaprezentują na uroczystych obchodach “Dnia Seniora”.

Tekst i foto: Anna Ułanowska

 


Dodano: 2 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI