Dodano: 1 września 2010 r.

DESZCZYK DA SIĘ LUBIĆ

Deszczowy poranek 31 sierpnia zapowiadał niezbyt przyjemny dzień. Co chwilę z nieba płynęły intensywne strugi deszczu. Niespodziewanie ku naszej uciesze już koło godziny 16 zaczęło się przejaśniać i pokazało się słońce. Na ten dzień Janowskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy „Humanus” zaplanowało ognisko dla uczestników „Klubu Sybaryci”. Na spotkanie, które odbywało się w Gierłachach wśród przepięknych lasów janowskich przybyli seniorzy oraz gość specjalny Pan Krzysztof Kołtyś Burmistrz Janowa Lubelskiego.

Spotkanie odbywało się w miłej i przyjemnej atmosferze. Seniorzy chętnie zadawali pytania Panu Burmistrzowi dotyczące planów związanych z rozwojem naszej gminy. Pan Burmistrz bardzo ciekawie opowiadał o inicjatywach, które w przyszłości będą podejmowane na terenie Gminy Janów Lubelski. Wyraził także swoje uznanie dla seniorów, że są aktywni i udzielają się w „Klubie Sybaryci”, któremu udzielił pełnego poparcia.

Seniorzy podczas spotkania wspólnie grillowali i piekli kiełbaski przy ognisku. Niezapomniane chwile, wspólne śpiewy, tańce i zabawy przy ognisku po lasach janowskich rozlegały się do późnych godzin wieczornych.

Serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi Kołtysiowi Burmistrzowi Janowa Lubelskiego za udział w spotkaniu z seniorami.

Zarząd JSNP ”HUMANUS” w Janowie Lubelskim

 

 


Dodano: 1 września 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI