Dodano: 19 sierpnia 2010 r.

CZY JEST MOŻLIWE…

Czy jest możliwe kierowanie swoimi falami mózgowymi? Jak najbardziej- jest to możliwe, a jednocześnie bardzo proste. Niezastąpione są w tym wypadku treningi EEG Biofeedback, na które zapraszamy do nowej pracowni znajdującej się w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Janowie Lubelskim przy ul. Zamoyskiego 37 (I piętro) gabinet nr 1.

EEG Biofeedback jest metodą , którą stosuje się dla doskonalenia zdrowia, pokonywania trudności w uczeniu się, wspierania przy intensywnej nauce i pracy oraz wspomagania leczenia zaburzeń i chorób psychosomatycznych, a także stresu, stanów lękowych, zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), zaburzeń snu, uzależnień, zaburzeń przyjmowania pokarmów, powstałych w następstwie mózgowego porażenia dziecięcego, autyzmu, padaczki, zaburzeń pamięci, koordynacji wzrokowo- ruchowej, dysleksji rozwojowej (specyficzne trudności w pisaniu i czytaniu pomimo wysokiej inteligencji) oraz wielu innych.

Podobnie jak WSZYSTKIE pozostałe usługi świadczone przez naszą poradnię, również treningi EEG Biofeedback są BEZPŁATNE i prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych i uznanych specjalistów na sprzęcie najwyższej klasy.

Jesteśmy jedyną tego typu placówką w powiecie janowskim świadczącą powyższe usługi.

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie poradni:

od poniedziałku do środy w godzinach od 7.30 do 18.00

czwartek- piątek od 7.30 do 15.30

Zgłaszać można osobiście, telefonicznie lub mailowo.

tel./fax 15 872 40 41, e-mail: pppjanow@wp.pl

Urszula Czuba- dyrektor PPP

w Janowie Lubelskim


Dodano: 19 sierpnia 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI