Dodano: 19 lipca 2010 r.

 

WYPADEK W STAWCACH
Janowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło w miejscowości Stawce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel 20-letni mieszkaniec gminy Batorz na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca i dwóch pasażerów zostało przewiezionych do szpitala w Janowie Lubelskim. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący był trzeźwy. Obecnie śledczy ustalają okoliczności wypadku.


WYPADEK W KOLONI WOLICA
Wypadek drogowy zdarzył się także w miejscowości Kolonia Wolica. Kierująca volkswagenem 18-letnia mieszkanka gminy Modliborzyce nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi. Kierująca vw oraz pasażerka audi z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Janowie Lubelskim. Kierujący audi nie odniósł żadnych obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi.
Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do kierowców o rozważną i bezpieczną jazdę. Wielu zdarzeń na drodze można uniknąć poprzez właściwe zachowanie i zastosowanie zasad ograniczonego zaufania względem innych uczestników ruchu drogowego.

Info: KPP w Janowie Lubelskim

 


Dodano: 19 lipca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI