Dodano: 8 lipca 2010 r.

 

KLUB SYBARYCI

 

30 czerwca mimo ogromnego upału 15 janowskich seniorów aktywnie działających w Klubie Sybaryci prowadzonym przez Janowskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy „Humanus” uczestniczyło w wyjeździe do Warszawy.

Dzięki dotacjom otrzymanym z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz Wydziału Polityki Społecznej w Lublinie seniorzy mogli obejrzeć w Teatrze Wielkim w Warszawie przepiękną operę „Carmen”. Barwy strojów, różnorodność śpiewów artystów i muzyka chwytająca za serce była dla wszystkich ogromnym przeżyciem. Opera Carmen spotkała się z wielkim uznaniem nie tylko wśród naszych klubowiczów, ale całej widowni.

Dążenie do aktywności seniorów z terenu gminy Janów Lubelski to jedno z głównych działań JSNP ”HUMANUS”, a przede wszystkim zmierzające do kreowania pozytywnego wizerunku seniorów w społeczności lokalnej.

Zarząd JSNP ”HUMANUS”

 


Dodano: 8 lipca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI