Dodano: 5 lipca 2010 r.

 

WYPADEK NA UL. LUBELSKIEJ

1 lipca br. po godz. 11.00 doszło do wypadku drogowego w Janowie Lubelskim na ul. Lubelskiej na drodze krajowej K19. Jedna osoba z urazem głowy została przewieziona do szpitala.

W czwartek po godzinie 11.00 w Janowie Lubelskim na ul. Lubelskiej doszło do wypadku drogowego. Kierujący żukiem, 74-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Opel Astra. Pasażer z samochodu osobowego z urazem głowy został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim. Obaj kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do kierowców o rozważną i bezpieczną jazdę. Wielu zdarzeń na drodze można uniknąć poprzez właściwe zachowanie i zastosowanie zasad ograniczonego zaufania względem innych uczestników ruchu drogowego.

Info: KPP w Janowie Lubelskim


Dodano: 5 lipca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI