Dodano: 14 czerwca 2010 r.

 

DZIEŃ RODZINKI W ŁĄŻKU ORDYNACKIM

W sobotę 12 czerwca już po raz trzeci odbyła się impreza integracyjna z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka, jako Dzień Rodzinki. Spotkanie planowane było z myślą o uczniach PSP w Łążku Ordynackim i ich rodzicach. Jak się jednak okazało wśród uczestników liczną grupę stanowili gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich. Wydawało się, iż przeszkodą będzie dokuczliwy upał, ale obawy się nie sprawdziły.

Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną dla rodziców. Były wiersze, piosenki, życzenia i upominki wykonane przez dzieci. Ciekawy był występ dzieci starszych i scenka pt. „Wspomnij mamo, wspomnij tato” przy dźwiękach melodii znanej piosenki „Żono moja”. Odbyły się również pokazy mody – młodsze dzieci zaprezentowały stroje ekologiczne, a starsze stroje dla mam z podkreśleniem typu osobowości – mama pracuś, karierowiczka itp.

Po części artystycznej wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie uczestniczyli w zaplanowanych grach i konkursach. Dużym zainteresowaniem cieszył się mecz piłki nożnej, w którym rywalizowali ojcowie z synami (również z gimnazjalistami), niestety seniorzy przegrali dwoma golami. Ambicje były duże, pozostały bolące i brudne nogi, ale humory wszystkim dopisywały.

Na zakończenie był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zorganizowanie takiego spotkania było możliwe dzięki współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Dzień Rodzinki w Łążku Ordynackim zorganizowany został przez Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju, Oświaty i Kultury Wiejskiej „Łążek”.

Tekst i foto: Bożena Pałka

 


Dodano: 14 czerwca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI