Dodano: 14 czerwca 2010 r.

 

O KROK OD MEDALU

10 czerwca na stadionie AZS Łódź odbyły się krajowe finały w biegach rozstawnych. Reprezentujące województwo lubelskie dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim po przebrnięciu eliminacji awansowały do ścisłego finału. W niesamowitym upale drużyna w składzie Agata Oleszko, Eliza Wojtan, Dominika Hyła, Paulina Kura i Michalina Maziarz zajęła piąte miejsce w sztafecie 4 x 100m. 

Sukces tym większy, że nasze zawodniczki pokonały wiele zespołów z całej Polski, trenujących nie tylko w szkołach, ale również w klubach sportowych czy Szkołach Mistrzostwa Sportowego. Tak znakomity wynik to nie tylko efekt wielu godzin treningu. To również talent i pasja młodych sportsmenek.

Dodatkową atrakcją zawodów była możliwość poznania sław polskiego sportu, wielokrotnych medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy Ireny Siewińskiej, Jacka Wszoły, Artura Partyki czy też jedynego Polaka, który przebiegł 200 m poniżej 20 sekund - Marcina Urbasia.

Tekst i foto: R. Boryński


Dodano: 14 czerwca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI