Dodano: 10 czerwca 2010 r.

"BARKA" W ŁAŃCUCIE

Organizowane w ostatnich latach wycieczki dla Mieszkańców „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W ubiegłych latach Mieszkańcy wyjeżdżali m.in. do Zamościa i Zwierzyńca oraz Kazimierza Dolnego i Nałęczowa.

W tym roku, 2 czerwca, po raz pierwszy  pięćdziesięcioosobowa osobowa grupa Mieszkańców i ich opiekunów zwiedziła Zamek, Oranżerię, Stajnie i Wozownię w Łańcucie oraz w promieniach słońca spacerowała po alejach wokół łańcuckiego Zamku. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki podziwiali z zachwytem Bazylikę w Leżajsku.

Organizatorami wycieczki byli: „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim i Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej „NASZ DOM” w Janowie Lubelskim.


Dodano: 10 czerwca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI