Dodano: 8 czerwca 2010 r.

 DZIEŃ DZIECKA W MOMOTACH GÓRNYCH

“Możesz zmienić świat na lepszy,

robiąc nawet jedną, małą rzecz dla innych"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim już po raz drugi wspólnie ze Szkołą Podstawową w Momotach Górnych zorganizował Dzień Dziecka, który odbył się 2 czerwca 2010 r. W imprezie z okazji Dnia Dziecka uczestniczyło 92 dzieci, a także rodzice i nauczyciele. Wspólne ognisko oraz gry i zabawy były przeznaczone dla wszystkich dzieci uczących się w Szkole.

Naszym wspólnym działaniem było zaktywizowanie i integracja społeczności lokalnej z terenów Momot Dolnych, Momot Górnych, Kiszek, Ujścia i Szewce poprzez kształtowanie poczucia przynależności do danego miejsca i grupy. Do przygotowania włączyli się nauczyciele, rodzice i dzieci.

Wspólne pieczenie kiełbasek oraz gry i zabawy miało na celu integrację środowiska lokalnego, a także pokazanie, że można razem w partnerstwie zorganizować coś dla naszych najmłodszych pociech. Zorganizowanie tej imprezy pokazało, że niewielkim wspólnym nakładem sił można się świetnie bawić, miło spędzać czas i jednocześnie aktywizować społeczeństwo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie naszego działania.

Tekst: Michał Grzywacz - Pracownik Socjalny OPS


Dodano: 8 czerwca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI