Dodano: 7 czerwca 2010 r.

 

PIJANY ROWERZYSTA CHCIAŁ UKRAŚĆ TRAKTOR

19-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży ciągnika oraz jazdę pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Wólka Batorska. Zatrzymany przebywa w policyjnym areszcie, grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy w nocy z czwartku na piątek (3/4.06) około godziny 01.40. Dyżurny janowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca Wólki Batorskiej, o tym, że dwóch mężczyzn usiłowało skraść mu traktor. W ciągniku włączone były światła i słychać było kręcenie rozrusznika. Chwilę później zgłaszający wybiegł na podwórko płosząc sprawców.

Na miejsce natychmiast wysłany został patrol. Policjanci zauważyli w pobliskiej miejscowości dwóch mężczyzn poruszających się na rowerach. Na widok mundurowych zaciągnęli ubrania na twarz i zaczęli uciekać. Jeden z mężczyzn po krótkim pościgu został zatrzymany. To 19-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce. Od mężczyzny czuć było woń alkoholu. Z uwagi na to, że poruszał się rowerem został zabrany na pobranie krwi do badań. Jak ustalili policjanci mężczyzna w przeszłości wchodził w konflikt z prawem.

Policjanci ustalają drugiego ze sprawców. Zatrzymany mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności jak również jazdę pod wpływem alkoholu.

Tekst: Faustyna Łazur – rzecznik prasowy KPP w Janowie Lub.

 


Dodano: 7 czerwca 2010 r. 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI