Dodano: 29 maja 2010 r. 

TARGI EDUKACYJNE

W ostatni czwartek w Domu Nauczyciela  odbyły się Targi Edukacyjne zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery.

W targach udział brali uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Janowie Lubelskim oraz gimnazjaliści z Białej. Poza młodzieżą uczestniczyły również osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowie Lubelskim, które obecnie skupiają 45 osób w 9 pracowniach. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu artystycznego zaprezentowanego przez podopiecznych Terapii Zajęciowej i przedstawienia swoich wyrobów.

Po części artystycznej nastąpiła prezentacja poszczególnych szkół ponad gimnazjalnych. Na początku swoją ofertę edukacyjną przedstawiły: Zespół Szkół Zawodowych, Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Witosa i Technikum Zawodowe im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim. 

Następnie zaprezentowało się Medyczne Studium zawodowe w Janowie Lubelskim oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku. Następnie odtworzona została prezentacja przedstawiająca zajęcia dydaktyczne Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku. Ostatnią szkołą, która przedstawiła swoją prezentację było Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.

Mamy nadzieję, że targi będą organizowane każdego roku i pomogą janowskiej młodzieży w podejmowaniu decyzji, co do dalszej drogi edukacyjnej.

Tekst i foto: T. Breś


Dodano: 29 maja 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI